Świerk Serbski uprawa


Choć świerk pospolity jest efektowny, to swoją urodą przewyższa go świerk serbski. Uprawa tego gatunku drzewa zimozielonego jest łatwa, gdyż należy on do jednego z najbardziej odpornych drzew i świetnie radzi sobie zarówno na stanowiskach półcienistych, jak i słonecznych, przyrastając nawet do jednego metra w ciągu roku. Cieszy on oczy swoją budową kolumnową, gęstymi gałęziami i kolorowymi szyszkami, utrzymującymi się na gałęziach do 10 lat.

Wysokiej jakości sadzonki tej rośliny można nabyć od przedsiębiorstwa z linku abcmosty.pl, które od lat zajmuje się hodowlą drzew iglastych zarówno do nasadzeń, jak i na drzewka bożonarodzeniowe. Jest to firma, która współpracuje z właścicielami sklepów ogrodniczych, projektantami krajobrazu, urzędami miast i gmin, a także z klientami indywidualnymi. Wszystkie sadzonki są wolne od chorób i szkodników, gdyż pracownicy firmy codziennie dbają o nie, sprawdzając ich stan, nawożąc i formując. Ceny oferowane przez tę firmę są również bardzo atrakcyjne, zatem warto zajrzeć na stronę i przejrzeć asortyment, aby znaleźć odpowiedni egzemplarz dla siebie.

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna Mosty 5 72-132 Mosty Tel.: 607 311 470 Data dodania:
Świerk Serbski uprawa

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Twoja opinia ma znaczenie!


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Wykładziny Biurowe
service picture
Pro Natura sp. z o.o.
service picture
Fabrollo
service picture