Usługowe pakowanie flow pack Kielce • Skypack Maszyny Pakujące


Nowoczesne maszyny pakujące z pewnością na wielu osobach robią duże wrażenie. Na polskim rynku znajduje się producent takich urządzeń, które mają nieprzeciętną wydajność i sprawiają, że w krótkim czasie można zapakować 200 sztuk danego produktu. Nie wszyscy przedsiębiorcy są w stanie takie maszyny zakupić, dlatego ich producent z linku skypack.pl zdecydował się na usługowe pakowanie Flow Pack. Siedziba firmy jest w Kielcach, ale świadczy ona usługi producentom z całej Polski.

Oferta skierowana jest do producentów artykułów spożywczych i przemysłowych, leków, elektroniki, a także narzędzi i elementów metalowych. Poziome maszyny Flow Pack z podajnikami folii z dołu lub z góry są w stanie zapakować produkty o regularnym kształcie i tej samej strukturze. Maszyny wyposażone w dozownice dopilnują, aby każdy produkt zapakowany był z dokładnym przestrzeganiem ilości. Sterowane dotykowym panelem maszyny są łatwe w obsłudze i bardzo szybkie.

Bez względu na to, jaki rodzaj współpracy Cię interesuje: jednorazowy czy też stały, firma ta podejmie z Tobą kooperację, która z pewnością Ci się opłaci.

Skypack Maszyny Pakujące Zbożowa 21 25-416 Kielce Tel.: 41 230 68 05 Data dodania:
Usługowe pakowanie flow pack Kielce • Skypack Maszyny Pakujące

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Twoja opinia ma znaczenie!


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Airfresh Artur Piotrowki
service picture
KOMO SERVICE Sp. z o. o.
service picture
Eko-Mar
service picture